Arsenali väravamasin jääb kohtumisest Manchester Unitediga eemale

Kris Ilves
Alexandre Lacazette.
Alexandre Lacazette. Foto: JOHN SIBLEY/Action Images via Reuters

Londoni Arsenali jalgpallimeeskonna peatreeneri Arsene Wengeri sõnul jääb prantslasest ründaja Alexandre Lacazette kohtumisest Manchester Unitediga eemale.

Möödunud suvel Lyoni Olympique’ist soetatud väravamasin vigastas kolmapäevases 5:0 võidumängus Huddersfield Towni vastu kubemelihast. Juba kolmandal minutil Arsenali juhtima viinud Lacazette lahkus väljakult esimesel poolajal ning teisel enam sinna ei naasnudki.

«Tegemist on kubemelihasevigastusega. Nädalavahetusel ta kindlasti ei mängi, võib-olla on vigastuspaus pikemgi,» kommenteeris Wenger käimasoleval hooajal seitse väravat löönud Lacazette’i olukorda.

Wenger ülemäära muretsema ei pea, sest samale positsioonile on võtta teine prantslane Olivier Giroud, kes säras Huddersfield Towni vastu kahe tabamusega.

Kahtluse all on ka haigestunud poolkaitsja Jack Wilshere’i osalemine.

Londoni meeskond võõrustab teisel positsioonil paiknevat Manchester Unitedit eeloleval laupäeval. Arsenal hoiab liigatabelis neljandat kohta, kahte meeskonda lahutavad neli punkti.