Kris Ilves
Stuttgart - Dortmundi Borussia.
Stuttgart - Dortmundi Borussia. Foto: KAI PFAFFENBACH/REUTERS

Jalgpalli Saksamaa meistrivõistlustel teenis hooaja kolmanda järjestikuse kaotuse Dortmundi Borussia, kes jäi võõral väljakul 1:2 alla Stuttgartile.

Väljakuperemehed haarasid juhtohjad juba viiendal minutil, kui Dortmundi väravavaht Roman Bürki apsaka realiseeris väravaks Chadrac Akolo. Poolaja kolmandal üleminutil tõrjus Stuttgarti väravasuul seisnud Ron-Robert Zieler Andre Schürrle penalti, kuid tagasipõrkunud palli lõi võrku Maximilian Philipp.

Teise poolaja alguses vormistas Mercedes-Benz Arenal lõppskoori pärast puhkepausi vahetusest sekkunud Brekalo Josip.

Dortmund on seni peetud tosina mänguga teeninud 20 punkti ning paikneb kolmandal positsioonil. Ühe kohtumise vähem pidanud Müncheni Bayern ja RB Leipzig on kogunud vastavalt 26 ja 22 silma. Bayern võõrustab täna Augsburgi, Leipzig läheb võõral väljakul vastamisi Leverkuseni Bayeriga.