Kurbase koduklubi vastased viskasid avapoolajal 16 punkti

Kris Ilves
Tanel Kurbas.
Tanel Kurbas. Foto: Eero Vabamägi / Postimees

Eesti korvpallikoondise mängija Tanel Kurbase koduklubi Levice Patriot teenis Slovakkia meistrivõistluste viiendas voorus hooaja neljanda võidu, kui mängis koduväljakul tulemusega 66:51 üle Kosice meeskonna.

Kosice viskas esimesel veerandajal 11 ja teisel veerandajal vaid 5 punkti ning kaotasid poolaja 16:37. Lõppnumbrid tablool olid Kurbase tööandja kasuks 66:51. Kohtumist algviisikus alustanud eestlase arvele jäi 26 minutiga kaheksa silma, neli resultatiivset söötu ja viis lauapalli.

Levice paikneb üheksa punktiga teisel positsioonil, ühe silma vähem kogunud Kosice on kolmandal tabelireal. Eeloleval laupäeval läheb Levice vastamisi kümne meeskonna konkurentsist seitsmendat kohta hoidva Spisska Nova Ves meeskonnaga.