Rakvere Wiswald rabas rahvaliigas võidukarika

Virumaa Teataja
Rakvere Wiswaldi võidukas meeskond.
Rakvere Wiswaldi võidukas meeskond. Foto: Rakvere Wiswald

Rahvaliiga kaheksanda hooaja jalgpallis võitis Rakvere Wiswald, kes oli Saaremaal toimunud finaalis 5:2 parem FC Taritust. Võiduga lõpetas Rakvere meeskond Taritu viis hooaega kestnud kodumängude võitude seeria.

Rakvere asus mängu juhtima 18. minutil, kui Egon Keinaste täpne oli. Taritu suutis kaheksa minutit hiljem Edmond Salongi tabamusest viigistada ning juhtis tänu vastaste omaväravale avapoolaja lõpuks 2:1. Teisel poolajal lõid aga külalised saarlaste võrku neli vastuseta palli: 53. minutil ­viigistas mänguseisu 2:2-le ­

Argo Petrovits, 69. minutil viis ­Lääne-Virumaa meeskonna juhtima Robert Kiik ning võistkonna edu kahekordistas 76. minutil ­Maddi Rennel. Esimesel lisaminutil lõi kohtumise viimase värava Hetward Ütt.