Kris Ilves
Valencia peatreener Marcelino Garcia Toral.
Valencia peatreener Marcelino Garcia Toral. Foto: CURTO DE LA TORRE/AFP

Hispaania jalgpalli meistriliiga kuuenda vooru mängus läksid vastamisi Real Sociedad ja Valencia. Baskimaal toimunud kohtumises maitses võidurõõmu Valencia.

Avapoolaeg lõppes seisul 1:1 – 26. minutil haaras Rodrigo värava järel juhtohjad Valencia, 33. minutil seadis viiginumbrid tabloole Aritz Elustondo. Külalismeeskond taastas 55. minutil Nacho Vidali tabamusest eduseisu, kuid neli minutit viigistas Mikel Oyarzabal. Valencia võiduvärava eest hoolitses 85. minutil Simone Zaza.

Mõlemad meeskonnad lõpetasid kohtumise kümnekesi, sest kahte kollast kaarti nägid enda silme ees Real Sociedadi keskkaitsja Igor Zubeldia ja Valencia poolkaitsja Geoffrey Kondogbia.

Kolm punkti teeninud Valencia tõusis liigatabelis neljandale positsioonile, kuid kurioosne sündmus leidis aset Zaza värava järel. Hoogsalt võidutabamust tähistanud Valencia peatreener Marcelino Garcia Toral vigastas vasaku jala reielihast.

«Seni kui vigastada saan mina, pole mingisugust probleemi,» vahendab AS peatreeneri sõnu. «Tõmbasin lihase üsna kõvasti ära. Sellistes olukordades pean suutma ennast paremini kontrollida. Ma lahkusin väljakult longates,» lisas Marcelino.