Püsimajäämise nimel madistanud Paide ja Tulevik lõid kahe peale kokku kuus väravat

Jalgpalli Eesti meistriliigas teenis hooaja seitsmenda võidu Paide Linnameeskond, kes sai koduväljakul 4:2 jagu lähikonkurent Viljandi Tulevikust.

Külalismeeskond lõi juhtvärava neljandal minutil, kui 11 meetri karistuslöögi realiseeris Herol Riiberg. Lühikese aja jooksul (23. ja 26. minutil) lõi kaks väravat Henri Hanson ning võõrustajate kaotusseis oli hoobilt pööratud üheväravaliseks eduseisuks.

Sellega avapoolaeg ei lõppenud: Michael Lilander suurendas 35. minutil Paide eduseisu, kuid poolajavileks lõi Herol ühe värava tagasi. Teisel kolmveerandtunnil tegi skoori vaid Samson Onomigho Iyede.

Ühtlasi suurendas kaheksandal kohal olev Paide edumaad mulkide ees neljapunktiliseks ning suure tõenäosusega peab üleminekumänge pidama Viljandi esindusmeeskond.

Teises samal ajal peetud kohtumises teenis vajaliku võidu FC Levadia, kes alistas Rimo Hundi, Mark Oliver Roosnupu ja Nikita Andrejevi väravatest Tartu Tammeka 3:1. Tartlaste tabamuse eest hoolitses Sander Kapper.