Ta viiakse ravimiseks Texasesse ajukirurg Mark Meeksi hoole alla.

Saksamaa ajakirja Bravo teatel viiakse 2013. aastast koomas olev seitsmekordne vormel 1 maailmameister Michael Schumacher (pildil) USAsse.

JALGPALL

Nõmme Kalju oli karikasarjas lähedal šokk-kaotusele

Eesti jalgpallikarika 1/8-finaalis pidi sündima suurüllatus, kui Nõmme Kalju ei suutnud duellis Paide linnameeskonna kolmanda rivistusega normaal- ja lisaaja 120 minutiga enamat kui 1:1 viik. Šokk oli juba päris lähedal, kui Kalju poolkaitsja Artur Valikajev penaltiseerias veel ka esimesena eksis. Lõpuks pääses Kalju siiski ehmatusega ning alistas viiendal liigatasemel mängiva Paide III 11 m karistuslöökidega 5:4. Tallinna Levadia alistas samal ajal 7:0 Kohtla-Järve JK-Järve. Peaaegu aastase eemaloleku järel kuulus Levadia algrivistusse Igor Morozov ja lõi ka kaks väravat.

NUMBER

4

väravat lõi Lionel Messi Hispaania jalgpalliliiga kohtumises, kui tabelijuht FC Barcelona alistas kodus 6:1 Eibari.

VÕRKPALL

Gheorghe Creţu siirdub Venemaa superklubi etteotsa?

Venemaa suurklubi Belgorodi Belogorje soovib palgata Eesti võrkpallikoondise peatreenerit Gheorghe Creţut (pildil). Milline võiks olla rumeenlase täpne roll Venemaa liiga kaheksakordse võitja, sel kümnendil ka Meistrite liigas triumfeerinud Belogorje meeskonna juures, pole esialgu selge. Mängupäevadel täidab peatreeneri kohuseid klubi president, endine Venemaa koondise juhendaja Gennadi Šipulin, kuid igapäevasesse treeningusse tema ei sekku. Creţu leping Eesti võrkpalliliiduga lõppes pärast suvist EM-finaalturniiri, kuid osalised on pidanud läbirääkimisi koostöö jätkamise üle.

TENNIS

Anett Kontaveit sai Hiinas kindla kaotuse

Eesti parim tennisist Anett Kontaveit kaotas Guangzhou turniiril (auhinnafondis 250 000 dollarit) Hiinas teises ringis Lizette Cabrerale 0:6, 5:7. Ehkki eestlanna asub maailma edetabelis 31. ja 19-aastane Austraalia esindaja alles 153. kohal, võitis Cabrera avaseti kõigest 21 minutiga kuivalt 6:0. Ka teises setis jäi Kontaveit 1:4 taha, kuid võitis siis kolm geimi järjest. Otsustavatel hetkedel oli Cabrera kindlam ja võttis võidu. Kogu kohtumise jooksul kasutas tema üheksast murdepunktist ära viis, Kontaveit aga viiest vaid ühe. Mäng kestis tund ja 17 minutit.

AUTORALLI

Kalle Rovanperä liitub M-Spordi meeskonnaga

Peagi 17-aastaseks saav Soome rallitalent Kalle Rovanperä teeb veel tänavu debüüdi MM-sarjas. Teda näeb Suurbritannias ja Austraalias võistlemas M-Spordi meeskonna Ford Fiesta R5 auto roolis, kirjutab Autosport. «Alati on väga põnev näha noori sõitjaid arenemas,» lausus M-Spordi tiimipealik Malcolm Wilson ja võrdles Rovanperät praeguse Soome ässa Jari-Matti Latvalaga. Seni on Rovanperä juhtinud Škoda ja Peugeot R5 masinaid.