Klavan vaigistas Benteke ja Liverpool võitis

Ott Järvela
Liverpooli keskkaitsja Ragnar Klavan.
Liverpooli keskkaitsja Ragnar Klavan. Foto: /Sportimage/PA Images/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan käis sel hooajal esimest korda Liverpooli eest ametlikus mängus platsil, kui Inglismaa kõrgliiga teises voorus alistati Sadio Mane 72. minuti väravast 1:0 Crystal Palace. Liverpooli meedia jagas kohtumise järel Klavanile nii kiitust kui ka laitust.

Kohalik ajaleht Liverpool Echo kirjutas: «Dejan Lovreni asendanud Klavan sai hästi hakkama, aga kindlasti oli talle toeks teise keskkaitsja Joel Matipi järjekordne hiilgav partii.» Samas märgiti, et teise poolaja alguses kaotas Klavan lubamatul moel duelli Ruben Loftus-Cheekile, mis kinkis Christian Bentekele hea võimaluse, mille belglane aga luhtas. Liverpool Echo hinnetelehel sai Klavan kuus palli kümnest, mis oli analoogne teiste kaitsjate Joe Gomezi ja Joel Matipiga.

Liverpooli kõiki mängijaid hindavad iga kohtumise järel ka kaks suuremat sõltumatut fännisaiti Anfield Wrap ja This is Anfield. Anfield Wrap andis Klavanile hindeks seitsme: «Klavanit ei löödud mängu jooksul kordagi rööpast välja ja ta keeldus Benteke kiuslikust stiilist närvi minemast.»