Pildil Kristin Tattar.
Pildil Kristin Tattar. Foto: Erakogu

Eile lõppes discgolf'i Eesti meistrivõistluste teine päev. Suurepärast mängu näitavad Pärnu kettagolfarid, kes juhivad koguni kolmes klassis.

Ilmaga mängijatel vedas, sest enamik päevast oli kergelt pilves ja temperatuur oli sportimiseks õige. Õhtul tuli väike vihmasabin, kuid see võistlejaid ei seganud.

Meeste divisjonis (MPO) läks teisel päeval Robi Männistest mööda valitsev meister pärnakas Martin Rotmeister, kes   Kuutsemäe rajal saavutas tulemuse üheksa viset alla par'i, mis teeb kahe päeva kokkuvõttes -16 alla par'i. Männiste jääb Rotmeistrist maha ühe viskega.

Oliver Hanschmidt on meestest seitsmendal ja Kristo Vaikmaa 15. kohal. Meesteklassis osaleb 160 võistlejat.

Naiste divisjon (FPO) mängis täna ringi Valgjärve rajal. Pärast teist võistluspäeva läks kindlalt juhtima valitsev Eesti meister pärnakas Kristin Tattar, kes saavutas lausa kuuepunktise edu teise koha mängija ees. Ta lõpetas Valgjärve ringi tulemusega -1 ja kahe päeva kokkuvõttes on tema skoor +4.

Seenioride divisjoni (MPM) juhib valitsev Eesti meister pärnakas Raimo Kimmel, kes kahe päeva tulemuseks mänginud viis viset alla par'i. Teisel kohal asub Oliver Endla, kelle punktisumma on -4. Pärnakatest on Viljar Rebane seitsmendal ja Margo Peters 11. positsioonil.

Meesjuunioridest on avapäeva kolmandana lõpetanud Christopher Robin Antsu langenud seitsmendaks.

Kaks võistluspäeva seisab alles ees ja lõpptulemused selguvad pühapäeval. Pühapäeval mängivad mehed finaalringi Kuutsemäel ja ülejäänud osalejad Valgjärvel.

Vaadake videost, kuidas teisel päeval mängiti.