Liliu päästis Kalju halvimast, Infonet hullas kodus Tulevikuga

Kris Ilves
Nõmme Kalju võiduvärava autor Liliu (esiplaanil)
Nõmme Kalju võiduvärava autor Liliu (esiplaanil) Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Jalgpalli Eesti meistriliigas peeti täna 25. vooru raames kolm kohtumist ning võidurõõmu said maitsta kolm Tallinna meeskonda: valitsev meister FC Infonet, Nõmme Kalju ja FC Flora.

Infonet sai koduväljakul jagu liigatabelis üheksandal kohal paiknevast Viljandi Tulevikust koguni 7:0. Kaks väravat said kirja Kirill Nesterov (26. ja 76.) ning vahetusest sekkunud Vladimir Voskoboinikov (62. ja 73.). Skoori tegid ka Sergei Tumasjan (7.), Albert Prosa (27.) ja Jevgeni Harin (34.).

Punktide kaotusele oli lähedal Kalju, kes kohtus võõrsil Sillamäe Kaleviga. Väljakuperemehed asusid matši avapoolaja keskpaigas Aleksandr Savini (28.) väravast juhtima. Kalju viigistas teisel poolajal mänguseisu Dmitri Kovtunovitši (63.) omaväravast, kuid kastanid tõi tulest Liliu (79.), kelle tabamus kümmekond minutit enne lõpuvilet vormistas lõppseisuks 2:1.

Lillekülas toimunud kohtumises ei tekkinud liiga liidril FC Floral probleeme Paide Linnameeskonna alistamisega. Kesk-Eesti klubi võrku lõi avapoolajal ühe palli Zakaria Beglarišvili (33.), teisel kolmveerandtunnil sahistas kahel korral Rauno Sappinen (69. ja 77) – 3:0 võit florakatele.

Homme leiab aset kaks kohtumist, kui FC Levadia võõrustab Pärnu Vaprust ja Tartu Tammeka läheb koduväljakul silmitsi Narva Transiga. Mõlemast kohtumisest teeb otseülekande Postimees.