Järelvaadatav: Jürgen Zopp jõudis kodupubliku ees rahvusvahelisel turniiril kindla võiduga finaali

Merko Estonian Openi nimelise ITFi tenniseturniiri meesüksikmängu poolfinaalis alistas esimese asetusega Jürgen Zopp (ATF 480.) kõigest 59 minutiga 6:1, 6:2 Rootsi esindaja Patrik Brydolfiga (ATF 1587.). Finaalis läheb 29-aastane eestlane vastamisi kas argentiinlase Matias Franco Descotte'iga või sakslase George von Massowiga.

Enne mängu:

Zopp on eelmistes ringides saanud vastastest üsna kindlalt jagu. Veerandfinaalis alistas ta brasiillase Caio Silva 6:2, 6:1. Rootslasega on Zopp koos treeninud ja paarismängus väljakut jaganud. «Ta on jõuliste ja võimsate löökidega, aga teeb vigu ka. Ei oska ennustada kuidas läheb, aga kui suudan oma taset hoida, on võimalus võita.»

Rootslane on poolfinaali jõudnud läbi kvalifikatsiooniringi. Veerandfinaalis alistas ta kahesetilises, kuid äärmiselt raskeks kujunenud mängus lätlase Martins Podzuse 7:6(3), 7:5.