Tartu murdis teise poolajaga TLÜ/Kalevi vastupanu

Kaarel Täll
Janari Jõesaar (palliga)
Janari Jõesaar (palliga) Foto: Margus Ansu

Korvpalli Eesti meistriliigas võitis Tartu Ülikool kodusaalis 86:65 TLÜ/Kalevit. Kui avapoolajal suutis Kalev enam-vähem mängus püsida (poolaeg kaotati 39:45), siis mängu teise poolega pani Tartu oma paremuse selgelt maksma.

Võitjate suurimaks korvikütiks kerkis 19 punkti kogunud Janari Jõesaar. 11 punkti lisasid Gert Dorbek, Janar Talts ja Mandell Thomas. Korvi all valitses mängu Dominykas Milka, kes kogus 13 lauapalli. Mängu lõpu eel andis peatreener Gert Kullamäe mänguaega ka nooremale põlvkonnale ja oma minutid said teiste seas kätte Kent-Kaarel Vene, Kerr Kriisa, Joonas-Anton Jürgenstein ja Robin Kivi.

TLÜ/Kalevi resultatiivseimana viskas Kristo Saage 17 punkti.